Informacja dla klas I-szych Gimnazjum.

W związku z tym, że uczniowie klas I-szych Gimnazjum rozpoczęli kolejny etap edukacji loginy i hasła do Dziennika Elektronicznego dla wszystkich uczniów są nowe i będą dostępne  od 7 września (poniedziałek).

Do odbioru loginów i haseł do kont uprawnieni są opiekunowie uczniów.

Sposób odbioru dostępu do kont należy uzgodnić z wychowawcą klasy.

Aktualny plan zajęć dla tych klas został umieszczony na stronie internetowej w module PLAN LEKCJI.

Listy uczniów klas I gimnazjum w roku szkolnym 2015/16 wraz z przydziałem wychowawców

2015-08-27

Publikujemy listy uczniów przyjętych do klas I-szych gimnazjum w roku szkolnym 2015/16 z podziałem na klasy i przydziałem wychowawców.

Listy uczniów przyjętych do klas I-szych Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2015/2016

2015-08-24

Publikujemy listy uczniów przyjętych do klas pierwszych szkoły podstawowej w roku szkolnym 2015/2016 z podziałem na klasy i przydziałem wychowawców.

Informacja dla uczniów klas I i II oraz IV szkoły podstawowej oraz klasy I gimnazjum dotycząca darmowych podręczników w roku szkolnym 2015/16

2015-08-19

W roku szkolnym 2015/2016 zestawy darmowych podręczników wraz z ćwiczeniami otrzyma każdy uczeń klasy pierwszej, drugiej i czwartej Szkoły Podstawowej oraz każdy uczeń klasy pierwszej Gimnazjum. Uczniowie otrzymają podręczniki wraz z ćwiczeniami podczas zajęć edukacyjnych w dniach 2 i 3 września 2015 r.

Kalendarz roku szkolnego 2015/2016

2015-08-17

Informacja na temat kalendarza roku szkolnego 2015/16 - źródło MEN

Wyprawka do I-szej klasy szkoły podstawowej

2015-08-10

Przybory szkolne i inne materiały potrzebne dla uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej.

List Kuratorium Oświaty w Warszawie w sprawie dopalaczy

2015-07-28

Szanowni Państwo, w ostatnim czasie odnotowano wiele przypadków zatruć narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali w całej Polsce trafiały osoby z ostrym zatruciem organizmu. W trosce o zdrowie młodych ludzi apeluję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi uczniom pobierającym naukę w szkołach i placówkach na Państwa terenie na ryzyko, jakie niesie ze sobą zażywanie dopalaczy oraz innych substancji psychoaktywnych.

Wtorek, 2015-09-01

Imieniny: Belindy, Bronisza

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"