Zaproszenie na konferencję: Bezpieczeństwo dziecka z cukrzycą w szkole/przedszkolu

2016-05-01

Fundacja Wsparcie i Rozwój zaprasza dyrektorów, nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek oraz rodziców na jednodniową konferencję:  Bezpieczeństwo dziecka z cukrzycą w szkole/przedszkolu.

Termin 12 maja 2016r.

Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie ul. Banacha 1, sala im. prof. B. Olszewskiego

Lista kandydatów, których rodzice potwierdzili wolę zapisu (przyjętych) Szkoła Podstawowa nr 3 Klasa I ogólnodostępna

2016-04-29

Lista kandydatów, których rodzice potwierdzili wolę zapisu (przyjętych) - Szkoła Podstawowa nr 3, Klasa I ogólnodostępna.

Raport z rekrutacji elektronicznej oraz lista dostępna w załączniku.

Lista kandydatów, których rodzice potwierdzili wolę zapisu (przyjętych) Szkoła Podstawowa nr 3 Oddział ogólnodostępny - sześciolatki 2010 i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

2016-04-19

Raport z rekrutacji elektronicznej dostępny w załączniku. Lista dzieci przyjętych do Oddziału Przedszkolnego.

Gminny konkurs plastyczno-biblioteczny pt.Moja ulubiona ksążka - projekt okładki.

2016-04-13

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 5 im. K.K. Baczyńskiego w Piasecznie zaprasza do udziału w gminnym konkursie biblioteczno-plastycznym, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno pt. "MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA - PROJEKT OKŁADKI".

IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego - 14 kwietnia eliminacje szkolne

2016-04-11
IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego - 14 kwietnia eliminacje szkolne.
Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły spróbują swoich sił w konkursie przeznaczonym dla gimnazjalistów uczących się od podstaw. Będą oni musieli wykazać się nie tylko dobrą znajomością języka, ale także wiedzą o krajach niemieckiego obszaru językowego.

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego”

2016-04-09

Konkurs Plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkół Publicznych w Chylicach ul. Dworska 2.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Mottem tegorocznego konkursu są słowa ks. Jana Twardowskiego : ,,Każdy uśmiech można nazwać kawałkiem radości”.

2016-04-06

Zasady przyjęć do klas I w gimnazjach prowadzonych przez Gminę Piaseczno oraz harmonogram postępowania rekrutacyjnego w roku szkolnym 2016/17.

„KONKURS: BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM” - organizowany przez Radę Rodziców ZS

2016-04-05

Konkurs: Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym  organizowany jest dla uczniów ZSP w Piasecznie. Organizatorem Konkursu jest Rada Rodziców.

Celem Konkursu jest podnoszenie wiedzy na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego w szczególności poprzez:

1. Popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.
  2. Kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu.
  3. Popularyzowanie roweru, jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

Konkurs "Największe polskie przeboje"

2016-04-05

Organizatorem konkursu "Największe polskie przeboje" jest Zespół Szkół Publicznych w Jazgarzewie. Uczestnikami moga być soliści, grupy wokalne (max 5 osób), grupy wokalno-instrumentalne (max. 10 os.).

Wyniki konkursu międzyszkolnego na plakat profilaktyczny z hasłem z zakresu profilaktyki uzależnień

2016-04-04

Rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs na plakat profilaktyczny z hasłem z zakresu profilaktyki uzależnień.

Wyniki konkursu:

Piątek, 2016-05-06

Imieniny: Beniny, Filipa

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma