FERIE ZIMOWE rozpoczynają się  13 lutego - trwają do  24 lutego .

Wszystkim Uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Sekretariat szkoły w czasie ferii zimowych

2017-02-10

UWAGA!!!

w okresie ferii zimowych sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach : 8.00 - 14.00

Zaproszenie na Zebranie Rady Rodziców w dniu 16 marca 2017r

2017-02-10

Zapraszamy na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 16 marca 2017 o godz. 18. 00.

Bardzo prosimy o OBECNOŚĆ PRZEDSTAWICIELI KAŻDEJ KLASY oraz wszystkich Rodziców zainteresowanych przedstawianymi problemami.

Poniżej tematy , którymi RR zajmie się na spotkaniu.

X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Mały Makuś” - „Miejsce, które ma dla mnie największe znaczenie”.

2017-02-09

X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Mały Makuś” .Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Miejsce, które ma dla mnie największe znaczenie”. Organizatorem konkursu jest Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

2017-02-09

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im.Władysława Ślewińskiego - pod hasłem „Kocham Polskę... Skarby Narodu” . Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego w Witkowicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież i dorośli.

Konkurs odbywa się pod hasłem „Kocham Polskę... Skarby Narodu” .

Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie zachęcają artystów w każdym wieku do tworzenia prac plastycznych w dowolnej technice. Artyści mogą przedstawić zabytki architektury w krajobrazie, ale temat jest otwarty.
Konkurs jest objęty patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Główne nagrody zostały ufundowane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę

Mobilność kadry edukacji szkolnej z POWER 2016/2017

2017-01-14

Serdecznie zapraszamy do lektury relacji naszych nauczycieli ze szkoleń zagranicznych finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej.

XIII międzynarodowy Konkurs Kartograficzny im. Barbary Petchenik-"KOCHAMY MAPY"

2017-01-01

XIII międzynarodowy Konkurs Kartograficzny im. Barbary Petchenik

Międzynarodowa Asocjacja Kartograficzna, Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Instytut Geodezji i Kartografii oraz Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego

uprzejmie zapraszają uczniów klas V i VI do udziału w kolejnym konkursie na pracę o charakterze kartograficznym poruszającą tematykę:

„Kochamy mapy” („WE LOVE MAPS”)

2016-12-14
Przypominamy czas rozpoczęcia poszczególnych lekcji - dzwonki. Informacja ta na stałe zamieszczona jest na stronie internetowej w zakładce głównej - STRONA STARTOWA.
W razie problemów z wyszukiwaniem informacji na stronie proszę o korzystanie z naszej wyszukiwarki , w której wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Dzwonki - wariant B (lekcje skrócone)

2016-12-13

Propozycje nowej podstawy programowej /reforma oświaty

2016-12-03

Propozycje nowej podstawy programowej w zreformowanej szkole powszechnej.

Propozycje siatki godzin w szkole powszechnej / reforma

2016-12-03

Proponowane siatki godzin w szkole podstawowej po reformie.

Wtorek, 2017-02-21

Imieniny: Eleonory, Lenki