W dniu 13 grudnia ( wtorek) skrócone będą lekcje od godziny 8.00 (Dzwonki wariant B) .

Powodem  skrócenia zajęć jest posiedzenie Rady Pedagogicznej w związku z raportem końcowym i zakończeniem ewaluacji zewnętrznej.

14 grudnia (środa) odbędą się Zebrania z Rodzicami uczniów klas IV-VI Szkoły podstawowej i I-III gimnazjum, informujące o propozycjach ocen na pierwszy semestr.

Szczegółowy harmonogram spotkań wkrótce w aktualnościach.

Propozycje nowej podstawy programowej /reforma oświaty

2016-12-03

Propozycje nowej podstawy programowej w zreformowanej szkole powszechnej.

Propozycje siatki godzin w szkole powszechnej / reforma

2016-12-03

Proponowane siatki godzin w szkole podstawowej po reformie.

Konkurs Szkolna Strona Roku 2016 / Głosowanie Internautów/ przedłużony czas głosowania !!

2016-11-30

Zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do udziału w głosowaniu na stronę internetową szkoły w konkursie Internautów SZKOLNA STRONA ROKU 2016.

Nasza strona była już uhonorowana przez Jury tego Konkursu w 2012 roku , teraz  mamy szansę na nagrodę Internautów.

Jeśli podoba Ci się strona naszej placówki zagłosuj na nią wysyłając:

SMS treści : TC.SZK.678 na numer 71068

( koszt sms - a z VAT wynosi 1.23 zł)

- czas trwania głosowania od 25 maja  do 31 grudnia 2016 roku do godziny 24.00

ZAPRASZAMY do GŁOSOWANIA !!!!

Regulamin Konkursu dostępny na stronie : http://www.konkurs.szkolnastrona.pl/regulamin-konkursu-szkolnastrona-roku-2016,m,mg,23,54

Regulamin głosowania Internautów poniżej.

Konkursy w roku szkolnym 2016/17 - zapraszamy do udziału

2016-10-12

Projekt e-twinning

2016-10-12

W tym roku klasa Vb nawiązała współpracę ze szkołą w Saint Boi w Hiszpanii w ramach realizowania projektu e-twinning.

Temat projektu brzmi Playing with words. Uczniowie będą wymieniać listy, rozmawiać, czytać  i pisać opowiadania w języku angielskim, a efekty ich pracy będą publikowane na stronie twinspace.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z partnerskiej szkoły http://santboi.salesians.cat/index.php/la-nostra-escola/instal-lacions

2016-09-03
Przypominamy czas rozpoczęcia poszczególnych lekcji - dzwonki. Informacja ta na stałe zamieszczona jest na stronie internetowej w zakładce głównej - STRONA STARTOWA.
W razie problemów z wyszukiwaniem informacji na stronie proszę o korzystanie z naszej wyszukiwarki , w której wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Dni dodatkowo wolne w roku szkolnym 2016/17

2016-09-02

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN zmieniającym rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego z dnia 5 października 2010 roku (Dz. U. Nr 186, poz. 1245) Dyrektor Zespołu Szkół w Piasecznie informuje o terminach dni dodatkowo wolnych od zajęć edukacyjno-wychowawczych w roku szkolnym 2016/2017.

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie

2016-01-22

W wyniku konkursu wniosków 2015, ogłoszonego i zarządzanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w ramach projektu, pt. “Mobilność kadry edukacji szkolnej” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Zespół Szkół Publicznych pozyskał znaczące środki finansowe na realizację mobilności nauczycieli na wyjazdy szkoleniowe. Głównym celem projektu “Mobilność kadry edukacji szkolnej” jest nabycie kompetencji kluczowych i zawodowych przez przedstawicieli kadry pracującej w placówkach oświaty.

2015-12-03

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w sprawie zasad udostępniania prac pisemnych uczniów rodzicom.

Komunikat znajduje się również w zakładce KOMUNIKATY

Co zrobić aby odnaleźć informacje na szkolnej stronie internetowej ?

2015-11-08

W związku z problemami , dotyczącymi wyszukiwania informacji na stronie internetowej naszej szkoły, a szczególnie informacji skierowanych do Rodziców zachęcam do zapoznania się z krótką instrukcją.

Poniedziałek, 2016-12-05

Imieniny: Kryspiny, Norberta