Wyniki Sprawdzianu 2016

2016-05-25

Wyniki sprawdzianu klas VI w 2016 roku w zestawieniu z wynikami gminy , powiatu i województwa.

Zebrania z rodzicami klas I-III Szkoły Podstawowej - 31 maja br.

2016-05-18

W dniu 31 maja odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej.

Harmonogram zebrań z rodzicami :

Zbiórka zabawek i słodyczy

2016-05-17

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka organizujemy zbiórkę zabawek i słodyczy dla dzieci z zaprzyjaźnionych Domów Dzieci w Łbiskach. Potrzebne są  zabawki  i sprzęt sportowy, którymi dzieciaki mogłyby się zająć w wolnym czasie.  Prosimy serdecznie o przynoszenie  gier,  klocków, samochodzików itp. oraz  sprzętu sportowego  (piłek, ringo, badmintona).

Wyniki konkursu międzyszkolnego na plakat profilaktyczny z hasłem z zakresu profilaktyki uzależnień

2016-04-04

Rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs na plakat profilaktyczny z hasłem z zakresu profilaktyki uzależnień.

Wyniki konkursu:

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu "Wielkanocne zwierzaki - origami"

2016-03-17

Wyniki konkursu międzyszkolnego „ Wielkanocne zwierzaki”.

Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych publicznych gimnazjów 2016/2017

2016-02-25

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych gimnazjów publicznych na terenie województwa mazowieckiego na rok szkolny 2016/2017.

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych 2016

2016-02-06

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych dla klas III gimnazjum.

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie

2016-01-22

W wyniku konkursu wniosków 2015, ogłoszonego i zarządzanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w ramach projektu, pt. “Mobilność kadry edukacji szkolnej” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Zespół Szkół Publicznych pozyskał znaczące środki finansowe na realizację mobilności nauczycieli na wyjazdy szkoleniowe. Głównym celem projektu “Mobilność kadry edukacji szkolnej” jest nabycie kompetencji kluczowych i zawodowych przez przedstawicieli kadry pracującej w placówkach oświaty.

2015-12-03

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w sprawie zasad udostępniania prac pisemnych uczniów rodzicom.

Komunikat znajduje się również w zakładce KOMUNIKATY

Co zrobić aby odnaleźć informacje na szkolnej stronie internetowej ?

2015-11-08

W związku z problemami , dotyczącymi wyszukiwania informacji na stronie internetowej naszej szkoły, a szczególnie informacji skierowanych do Rodziców zachęcam do zapoznania się z krótką instrukcją.

Poniedziałek, 2016-05-30

Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma