Rower dla Afryki

2016-09-19

Propozycja zorganizowania akcji ROWER DLA AFRYKI, ogłoszona w klasach IV-VI Szkoły Podstawowej przez katechetów jest odpowiedzią na prośby polskich misjonarzy i misjonarek. Do akcji mogą włączyć się całe klasy (uczniowie uczęszczający na lekcje religii).

Szczegółowy kalendarz roku szkolnego 2016/2017

2016-09-10

Szczegółowy kalendarz roku szkolnego to wszystkie wydarzenia planowane w ciągu roku szkolnego w tym : zebrania z rodzicami , dni wolne, uroczystości szkolne itp.

2016-09-03
Przypominamy czas rozpoczęcia poszczególnych lekcji - dzwonki. Informacja ta na stałe zamieszczona jest na stronie internetowej w zakładce głównej - STRONA STARTOWA.
W razie problemów z wyszukiwaniem informacji na stronie proszę o korzystanie z naszej wyszukiwarki , w której wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Dni dodatkowo wolne w roku szkolnym 2016/17

2016-09-02

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN zmieniającym rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego z dnia 5 października 2010 roku (Dz. U. Nr 186, poz. 1245) Dyrektor Zespołu Szkół w Piasecznie informuje o terminach dni dodatkowo wolnych od zajęć edukacyjno-wychowawczych w roku szkolnym 2016/2017.

Karta i wniosek zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej ( ucznioweie klas 0-III )

2016-08-31

W plikach do pobrania znajdują się dokumenty , które należy złożyć aby dziecko zapisać do świetlicy szkolnej.

Konkurs Szkolna Strona Roku 2016 / Głosowanie Internautów

2016-06-11

Zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do udziału w głosowaniu na stronę internetową szkoły w konkursie Internautów SZKOLNA STRONA ROKU 2016.

Nasza strona była już uhonorowana przez Jury tego Konkursu w 2012 roku , teraz  mamy szansę na nagrodę Internautów.

Jeśli podoba Ci się strona naszej placówki zagłosuj na nią wysyłając:

SMS treści : TC.SZK.678 na numer 71068

( koszt sms - a z VAT wynosi 1.23 zł)

- czas trwania głosowania od 25 maja do 7 października 2016 roku.

Regulamin Konkursu dostępny na stronie : http://www.konkurs.szkolnastrona.pl/regulamin-konkursu-szkolnastrona-roku-2016,m,mg,23,54

Regulamin głosowania Internautów poniżej.

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie

2016-01-22

W wyniku konkursu wniosków 2015, ogłoszonego i zarządzanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w ramach projektu, pt. “Mobilność kadry edukacji szkolnej” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Zespół Szkół Publicznych pozyskał znaczące środki finansowe na realizację mobilności nauczycieli na wyjazdy szkoleniowe. Głównym celem projektu “Mobilność kadry edukacji szkolnej” jest nabycie kompetencji kluczowych i zawodowych przez przedstawicieli kadry pracującej w placówkach oświaty.

2015-12-03

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w sprawie zasad udostępniania prac pisemnych uczniów rodzicom.

Komunikat znajduje się również w zakładce KOMUNIKATY

Co zrobić aby odnaleźć informacje na szkolnej stronie internetowej ?

2015-11-08

W związku z problemami , dotyczącymi wyszukiwania informacji na stronie internetowej naszej szkoły, a szczególnie informacji skierowanych do Rodziców zachęcam do zapoznania się z krótką instrukcją.

Niedziela, 2016-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila