Child games - Project is abort exhibiting children's games played in the garden.

2017-03-19

Cele:

• Budowanie poczucia wspólnoty, współdziałanie.
  • Tworzenie atrakcyjnej alternatywy dla środowiska wirtualnego.
  • Wzbudzanie pozytywnych emocji związanych ze wspólną zabawą na dworze.

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Piaseczno-2017/18

2017-03-15

Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Piaseczno-2017/18

2017-03-15

eTwinning projekt plastycznym “The Most Beautiful Easter Picture” dla dzieci w wieku 7-12 lat

2017-02-24

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów w wieku 7 - 12 lat, do wzięcia udziału w międzynarodowym eTwinning  projekcie plastycznym “The  Most  Beautiful  Easter  Picture” .

Sharing Easter traditions throughout Europe. Making Easter pictures with short English wishes. Project for primary school students.

X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Mały Makuś” - „Miejsce, które ma dla mnie największe znaczenie”.

2017-02-09

X Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Mały Makuś” .Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Miejsce, które ma dla mnie największe znaczenie”. Organizatorem konkursu jest Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

2017-02-09

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im.Władysława Ślewińskiego - pod hasłem „Kocham Polskę... Skarby Narodu” . Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego w Witkowicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież i dorośli.

Konkurs odbywa się pod hasłem „Kocham Polskę... Skarby Narodu” .

Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie zachęcają artystów w każdym wieku do tworzenia prac plastycznych w dowolnej technice. Artyści mogą przedstawić zabytki architektury w krajobrazie, ale temat jest otwarty.
Konkurs jest objęty patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Główne nagrody zostały ufundowane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę

Mobilność kadry edukacji szkolnej z POWER 2016/2017

2017-01-14

Serdecznie zapraszamy do lektury relacji naszych nauczycieli ze szkoleń zagranicznych finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej.

2016-12-14
Przypominamy czas rozpoczęcia poszczególnych lekcji - dzwonki. Informacja ta na stałe zamieszczona jest na stronie internetowej w zakładce głównej - STRONA STARTOWA.
W razie problemów z wyszukiwaniem informacji na stronie proszę o korzystanie z naszej wyszukiwarki , w której wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Dzwonki - wariant B (lekcje skrócone)

2016-12-13

Propozycje nowej podstawy programowej /reforma oświaty

2016-12-03

Propozycje nowej podstawy programowej w zreformowanej szkole powszechnej.

Sobota, 2017-03-25

Imieniny: Bolka, Cezaryny