Jesteś tutaj:Start / Konkursy

Konkursy

Ogólnopolski Konkurs „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje…”

Zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie organizowanym wspólnie przez Ministra Edukacji i Nauki oraz Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych pn. „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje…” .

W plikach do pobrania znajduje się regulamin i wszystkie dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.

X edycja Gminnego Konkursu Literackiego na Blog „Ale heca!”.

Miło nam poinformować, że w br. szkolnym odbędzie się X edycja organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 5 w Piasecznie Gminnego Konkursu Literackiego na Blog „Ale heca!”.
w plikach do pobrania znajduje się regulamin – prosimy o zwrócenie uwagi na zmianę w organizacji głosowania internetowego – i zapraszamy do udziału.